KHARKOV

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » KHARKOV » МУЖСКОЙ » Вибір посудомийки


Вибір посудомийки

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дуже часто приймаємо гостей, і я розумію як складно моїй дружині мити після цих посиденьок посуд. Ось думаю купити посудомийку, щоб полегшити процес, але яку краще вибрати?

0

2

Все залежить від кількості брудного посуду і від вашого небажання мити. Якщо велика сім'я і постійно потрібно готувати їжу, або ж у вас немає часу, бажання і іншого, вибирайте напівпрофесійну.

0

3

Я б вам порекомендував купити посудомийку відомої фірми Бош. Для невеликої сім'ї беріть на 9 комплектів, якщо вас там більше 6-ти і це не межа тоді вибирайте прилад на 13 комплектів, добудовуйте кухню.

0

4

Якщо у вас дійсно після застілля багато брудного посуду, то я вважаю, що в такому випадку просто необхідна посудомийка, якщо звичайно вам хоч трохи шкода свою дружину.
На сьогоднішній день широкий вибір посудомийних машин https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/posudomoyiki.html є в інтернет магазині Фокстрот.
Ми собі тут купували посудомийну машину BOSCH SRS2IKW04K. якщо чесно, то з нею в рази зручніше, тому як від вас вимагається тільки завантажити брудний посуд, а потім дістати чисту.

0


Вы здесь » KHARKOV » МУЖСКОЙ » Вибір посудомийки